TaxMachine PITy

 

Dzięki  Fundacji Tęczowy Parasol, możemy wam udostępnić darmowy i prosty program do sporządzania deklaracji podatkowych za 2018.
Wypełniając deklaracje za pomocą tego programu, wspieracie naszą fundacje przekazując 1% waszego podatku na to byśmy mogli działać DLA WAS I Z WAMI.

Program można pobrać za pomocą linku:

Program PITy TaxMachine 2018/2019 - kliknij aby pobrać
 

 

Program TaxMachine PITy 2018/2019 to doskonałe narzędzie do sporządzania deklaracji podatkowych za 2018 rok dla wszystkich.

Większość podatników sporządza zeznanie tylko raz w roku, z myślą o tych użytkownikach program udostępnia Kreator zeznań PIT, który znakomicie ułatwia sporządzenie zeznania, nie trzeba nawet wiedzieć jakie druki należy sporządzić, program wybiera właściwe zeznania i wypełnia je automatycznie.

Kreator PIT w programie PIT 2018/2019 posiada szereg unikalnych cech, które usprawniają rozliczanie deklaracji PIT, takich jak:

  • Kreator PIT sprawdza, który sposób opodatkowania jest bardziej korzystny, osobno czy wspólnie z małżonkiem, i generuje odpowiednie wersje zeznań,
  • przepisywanie kwot przychodów z dokumentów, które dostałeś np. od pracodawcy (np. PIT-11), z ZUS-u (PIT-11/40A) czy innych podmiotów jest maksymalnie ułatwione – wystarczy przepisać kwoty z papierowego formularza do takiego samego formularza na ekranie,
  • Kreator PIT zawiera obszerną dokumentację, dzięki niej możesz dokonać świadomych wyborów co do np. wyboru sposobu opodatkowania, możliwych do zastosowania ulg podatkowych itp. i nie musisz sięgać do żadnych innych źródeł,pozwala na wprowadzanie dowolnej liczby podatników,
  • możesz wprowadzać dowolną ilość odliczeń od dochodu i podatku (np. z tytułu wychowania dzieci, darowizn),
  • program PIT kontroluje i automatycznie ogranicza wpisywane kwoty odliczeń od dochodu i podatku,
  • Kreator PIT automatycznie przelicza kwoty dla ulgi rehabilitacyjnej (np. odliczenia na leki),
  • przy rozliczaniu dochodów z zagranicy Kreator PIT automatycznie wybiera właściwą dla kraju metodę unikania podwójnego opodatkowania.

Wiecej informacji o programie tutaj.